Ctpec çin türkiye ithalat ihracat pazar araştırması

Merkezimiz resmi olarak İstanbul'da Ocak 2018'de kuruldu.

Son yıllarda Çin ve Türkiye altyapı inşaatlarını sürekli olarak güçlendirdi. Şimdiye kadar Türkiye’de 1000’den fazla Çinli yatırım şirketi var.Listede Huawei, Alibaba, Industrial and Commercial Bank of China, China Development Bank, Gezhouba, China Railway, China Road and Bridge, COSCO Shipping, CRRC, Sinopec ve diğer tanınmış şirketler var!

“Kuşak ve Yol” stratejisinin derinlemesine geliştirilmesiyle, birçok yerli şirket küreselleşmeye çalışıyor.

Hedef ülke pazarını en kısa sürede anlamak, doğru zamanda, doğru yerde ve güvenilir kanala ulaşmak,  hemde  pazara daha düşük risk ve daha düşük yatırımla girmek, tüm şirketlerin düşünmesi ve çözmesi gereken en önemli önceliktir. Çin pazarına girmek isteyen YABANCI şirketler de aynı sorunla karşı karşıyadır.

Türkiye’nin radyasyon sektörü yeterli kaynaklara ve çeşitli avantajlara sahiptir. Çin, Türkiye şirketlerin uluslararasılaşması ve yerelleşmesi zor olan sorunlarını çözmek için Aynı zamanda İstanbul, Türkiye ve Çin’in Wuhan kentlerinde uluslararası işbirlikçi  platformu kurduk.

JS MACHINARY HOLDING firmasının Uluslararası koordinasyonunun stratejik düzeni çerçevesinde,JS INTERNATIONAL INVESTMENT AND DEVELOPMENT CO., LTD, şirketi  İSTANBUL da  ÇİN TEKNİK ÜRÜNLERİ SERGİ MERKEZİ (CTPEC)ve WUHAN ÇİNDE ‘ÇİN TÜRKİYE ÜRÜNLER SERGİ MERKEZİ ‘ ni kurdu. Ve bu iki merkezi taşıyıcı olarak ürünler, kaynaklar ve hizmetler için bir takım “bir birine kapı açan ” uluslararası değişim ve etkileşimli platform oluşturdu.

anlatmış olduğumuz ” ÇİN TÜRKİYE ÜRÜNLER SERGİ MERKEZİ ” esas olarak Türkiye’deki Çinli şirketler ve onların  pazara yaydığı sektör için, doğrudan müşteriye ürün teşhir  hizmeti oluşturup ve talep pazarının ön cephede geliştirme platformu hizmetini derinleştirmek için çalışacak ve  Çin ürünlerinin Türkiye’deki ve radyasyon sektörlerindeki artan pazar kapasitesini artırmaya yardımcı olacak ve Avrasya bölgesinde Çinli şirketlerin giderek olgunlaşan alışveriş merkezlerinin derinliklerine giden yolu açacak!

CTPEC YANINIZDA

Bir dünya markası elde etmek için, Çin’in akıllı üretimine yardımcı olarak.

Firma Tanıtımı

Ürün sergisi

İş desteği

Pazar araştırması

Pazarlama

Hizmet desteği

İş Kanalı İyileştirme

Muhasebe Hizmeti

Yatırım danışmanlığı

Ürün sergisi

Hukuki yardım

Finansal kiralama

İthalat ve ihracat yerleşimi

Tercüme Hizmetii

Giriş ve çıkış Yardımı

Sektör Bilgileri